tjxTXfAMazakoğlu Et Ürünleri Sanayi Tic. Ltd. Şti. aile şirketi olarak 1920 yılında kurulmuştur. Mazakoğlu ailesinin dördüncü kuşağı olarak firmamızı daha ileriye taşımak adına portföyümüzü genişletiyoruz. 1920 yılından 1985 yılına kadar hayvan yetiştirme, damızlık üretim ile mesleki yaşamımıza devam ettik. 1985 yılında Afyonkarahisar’ın Emirdağ ilçesinde et ve et ürünleri satış mağazamızı hizmete açtık. 1997 yılında Emirdağ’da 100 metrekarelik şarküterimizle ticari hayatımıza devam ettik.

2010 yılında Afyonkarahisar Emirdağ Organize Sanayi Bölgesi’nde 6000 metrekare alan üzerine 1200 metrekare kapalı alanı olan Emirdağ Organize Sanayi Bölgesi’nin ilk yatırımcısı olarak “Yüzyıl Et ve Et Ürünleri” fabrikamızın temelini attık. 2011 yılının ilk çeyreğinden itibaren et entegre tesisimizde en son teknolojiyle oluşturduğumuz makine parkurumuzda ve ekipmanlarımızla; hijyenik bir ortamda helal kesimlerimizi gerçekleştirmekteyiz. 1920’den bu yana üretim alanındaki deneyimimizle küçükbaş ve büyükbaş hayvanlarımızın yetiştiriciliğini firmamıza ait çiftliklerde gerçekleştiriyoruz. Yüzyıl Et ve Et Ürünleri Entegre Tesisimizde ISO 9001, ISO 2200 ve Helal Gıda sertifikalarımız mevcuttur.

“İnsanımızın ihtiyaçlarını çok iyi biliyoruz ve bunun için çalışıyoruz.”

Cengiz DEMİRKAPU
Yüzyıl Et ve Et Ürünleri A.Ş.
Genel Müdür

IMG_5593Vizyonumuz

Geleneksel Türk damak tadını yansıtan lezzetli ve sağlıklı ürünlerle müşterilerimizi buluşturarak; lezzetlerimizi Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırmak.

Misyonumuz

Müşteri beklenti ve isteklerini ilk seferde, zamanında, doğru ve hijyenik ve sağlıklı ürünlerle karşılayabilen, bunun için gerekli ekip bilinci ve alt yapıyı sağlamış, çevreye ve eğitim faaliyetlerine duyarlı, sürekli gelişme çalışmalarıyla mevcut durumunu iyileştiren bir şirket olmak.
Türkiye’de sağlıklı bir neslin yetişmesi konusundaki titiz ve duyarlı sorumluluğu ürünleri sayesinde tüm tüketicilerle paylaşmak.

Kalite Politikamız

samanyiyeninekMazakoğlu Et ve Et Ürünleri San. Tic. A.Ş. olarak ;

  • 1920 yılından beri kırmızı et ve et ürünleri sektöründe geleneksel damak zevkine uygun,
  • Sağlıklı ve kaliteli ürünlerimizi, üstün teknolojiye dayalı ve hijyenik koşullardaki modern tesisimizde, veteriner hekimlerin gözetimi altında elde edilen sağlıklı etlerden özenle orijinal ürünler üretmeyi;
  • Tüketici memnuniyetini arttırmak amacıyla; öneri, şikâyet ve geri bildirim için şeffaf, erişilebilir ve çözüm odaklı bir süreç oluşturmayı;
  • Risk tabanlı süreç yaklaşım modeli ve ölçülebilirlik ilkesi ile; işlerimizi ilk seferde doğru etüt ederek, kaynaklarımızı etkin ve verimli kullanmayı ve süreçlerin sürekliliğini sağlamayı,
  • Çalışanlarımızın bilinç ve farkındalığının sürekliliği için eğitim faaliyetlerinin sürdürülmesini,
  • Doğal ortamı ve çevre koşullarını gelecek nesiller adına korumayı,
  • Kalite ve Gıda Güvenliği yönetim sistemi ile yasal şartlara uymayı ve etkinliğini sürekli iyileştiren bir dünya şirketi olmayı amaç ediniyoruz.